Szczegóły wydarzenia


  • Miejsce: Warszawa, Teatr Muzyczny Roma
  • Data: 20 maj 2019, godz. 19:00
  • Bilety: od 90 zł

Opis wydarzenia


KASIA KOWALSKA – NOWA PŁYTA, JUBILEUSZ 25-LECIA

 
Rok 2018 to był dla Kasi Kowalskiej rok wyjątkowy. Przede wszystkim obchodziła jubileusz 25-lecia pracy artystycznej, a po drugie wydała swój nowy album, na który jej fani czekali już 10 lat. Jesienią odbyła się jubileuszowa trasa koncertowa obejmująca kilkanaście miast w całym kraju.

Teraz pora także na Warszawę, w tak pięknej i uroczystej sali jaką jest Teatr Muzyczny Roma. Podczas koncertu nie zabraknie największych przebojów artystki, jak „Prowadź mnie”, „Co może przynieść nowy dzień”, „Antidotum”, „A to co mam”, „Coś optymistycznego”, „To co dobre” i wielu innych, a także utworów z najnowszej płyty, która ujrzała światło dzienne w czerwcu. Płytę promuje autorska piosenka Kasi „Alannah (tak niewiele chcę)”, którą można usłyszeć w największych stacjach radiowych w Polsce.
Choć od wydania pierwszej płyty Kasi Kowalskiej, „Gemini” minęło już blisko ćwierć wieku, a w jej życiu wydarzyło się bardzo wiele, to pewne rzeczy pozostały niezmienne: jej niespotykana wrażliwość, miłość do muzyki i pasja, z jaką ją tworzy i wykonuje. Zapraszamy na koncerty w ramach trasy „Kasia Kowalska 25”. Czeka nas piękne, mistyczne widowisko przepełnione emocjami, niezwykłą energią wokalistki i wieloma znanymi piosenkami, które Kasia Kowalska wylansowała na przestrzeni 25 lat swojej burzliwej artystycznej kariery.

.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress